Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/ltsbk/public_html/ltsbk.vipserv.org/ltsbk/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

2022.04.28 Rada Starszych

Szanowni Panowie Bracia !

Zapraszam Braci Rady Starszych na posiedzenie w dniu 28 kwietnia / czwartek / br. o godz. 17.00 .
Proponowany porządek :
1. ukonstytuowanie się Rady Starszych i określenie zadań i obowiązków.
2. organizacja Turnieju Królewskiego ŁTSBK w dniu 21 maja 2022.
3. udział delegacji brackiej w Wojewódzkich Uroczystościach Święta 3 Maja .
4. sprawy finansowe i organizacyjne bractwa.
Proszę o ewentualne uwagi i uzupełnienia.

W dniu dzisiejszym wystąpiłem do Prezydenta Miasta Łodzi , Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Wojewody Łódzkiego o ufundowanie pucharów na Turniej Królewski
Z brackim pozdrowieniami
br.gwnerŁ Ignacy Ścibiorek
Starszy ŁTSBK

Łódź , dnia 8 kwietnia 2022 r.
ŁBK – 13 / 2022

Pani
Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi

Łódzkie Towarzystwo Strzeleckie Bractwo Kurkowe uprzejmie informuje , że w roku bieżącym , zgodnie ze średniowiecznym zwyczajem i naszym statutem brackim , organizuje kolejną edycję Królewskiego Turnieju Strzeleckiego – 2022. Odbędzie się on w dniu 21 maja / sobota / 2022 r. na naszej strzelnicy przy ul. Konstantynowskiej 1 w Łodzi.
W programie przewidujemy między innymi :
– strzelanie o tytuł Króla Łódzkiego TS Bractwa Kurkowego
– turniej o Złotą łódkę Bracką
– turniej strzelecki VIP
Ponadto w turnieju przewidujemy ważne strzelania braci kurkowych o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi ,Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego .
Łódzkie TS Bractwo Kurkowe , zwraca się tradycyjnie z uprzejmą prośbą do Pani Prezydent
o ufundowanie pucharów / duży za 1 miejsce i małe za miejsce 2 i 3 / w konkurencji – strzelanie z karabinku sportowego na odległość 50 m.
Po wcześniejszych eliminacjach , finały w tych zawodach przewidujemy około godz. 16.00, a następnie zostaną przez fundatorów wręczone nagrody.
Zapraszamy do udziału w nich członków Bractw Kurkowych Okręgu Centralnego Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczpospolitej Polskiej z : Warszawy , Sieradza , Kielc , Kalisza , Łasku , Otwocka, Ciechanowca , Radomia , Konstantynowa Lub., Terespola i Łodzi oraz brackich władz Okręgu Centralnego . W konkurencjach otwartych / puchary / będą mogli brać udział mieszkańcy naszego miasta i województwa.

W imieniu Rady Starszych Łódzkiego Bractwa Kurkowego serdecznie zapraszam Panią Prezydent do udziału w naszym turnieju. Planujemy w nim strzelanie z broni w kategorii VIP.
Oficjalne rozpoczęcie turnieju / przywitanie gości, salut armatni i strzelanie królewskie / planujemy w tym dniu o godz. 12.00 .
Wdzięczni będziemy za realizację naszej prośby , w 198 roku działalności naszego bractwa .