2016.07.23 – I Turniej dla młodzieży z domów dziecka – „POMOC LICZONA STRZAŁAMI”.

W dniu 23. 07. 2016 na strzelnicy ŁTSBK odbył się I Turniej Strzelecki dla młodzieży z domów dziecka pod hasłem „POMOC LICZONA STRZAŁAMI”.
Impreza była objęta patronatem honorowym Prezydenta miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.
Brat Administrator Jerzy Kącki zapewnił obsługę zawodów strzeleckich i tradycyjny poczęstunek. Brat Grzegorz Religa pozostałe atrakcje dla dzieciaków- konkursy itd oraz trofea dla zwycięzców. Król Andrzej Sylwestrzak uświetnił swoją obecnością te zawody i wręczał zwycięzcom zdobyte laury.
Do imprezy włączyła się znana firma cukiernicza „Blikle” fundując słodkości dla uczestników turnieju.

To relacje w mediach z tego wydarzenia. Dziękujemy dziennikarzom za przybycie. Szczególne ukłony zachowujemy jednak dla dzieci. Mamy nadzieję, że dobrze się z nami czuły i bawiły.
Czytaj więcej:
http://superfakty.pl/polska/618-dzieci-z-domow-dzi…
http://tvtoya.pl/news/show/13858
http://lodz.tvp.pl/26267253/pomoc-niesiona-strzala…
https://www.radiolodz.pl/posts/26992-nawzajem-daje…
http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/turniej-strzelecki-bractwa-kurkowego-dla-dzieci-z-domow-dziecka-zdjecia,10441970/
zdjęcia Dziennik Łódzki – Jarosław Kosmatka
Witam Braci !!
Chciałbym pochwalić i złożyć podziękowania dla braci Grzegorza Religi – pomysłodawca zawodów, Darka Lewndowskiego i Jurka Kąckiego za świetną organizację zabawy dla dzieci z 4 Domów Dziecka . Jako Król Kurkowy ,chciałbym wystawić Im jak najlepszą ocenę tego co zrobili .
Mam nadzieje , że ta impreza wejdzie na stałe do naszego kalendarza i będzie kontynuowane , ponieważ widać było radość na twarzach dzieci , a to jest nagroda bezcenna.
Jeszcze raz gratuluję Braciom inicjatywy i wykonania , myślę ,że wszyscy byli zadowoleni Dzieci z zabawy my z dobrze wykonanej pracy.
Bracia tak trzymać .
Pozdrawiam wszystkich Braci
Król Kurkowy ŁTSBK Andrzej Sylwestrzak
zwany Szlachetnym