2022.07.31 KOMUNIKAT ŁZSS

Bardzo ważna informacja dla prezesów i kierowników klubów strzeleckich!

Proszę o wywieszenie w widocznym miejscu, na Waszych tablicach ogłoszeń, adresu strony internetowej Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego: www.strzelectwo.lodz.pl
Większość zawodników z Waszych klubów, przystępujących do egzaminu na patent strzelecki nie wie, że istnieje taka strona lub nie zagląda na tę stronę, na której są wszystkie szczegółowe informacje dotyczące patentu strzeleckiego:
data i godzina kursu przygotowawczego do egzaminu na patent strzelecki, informacja o dyżurze lekarza, terminy rejestracji na egzamin oraz miejsce i data egzaminu.

Ponadto na stronie ŁZSS jest zaznaczona na czerwono informacja, dotycząca osób przystępujących do egzaminu na patent.
Osoba, która nie zastosuje się do tej instrukcji nie będzie dopuszczona do egzaminu. Proszę tę informację przekazać wszystkim swoim zawodnikom.

Podaję tę informację dlatego, ponieważ w naszym województwie jest rekordowo dużo egzaminów na patent i codziennie otrzymuję dziesiątki telefonów z zapytaniem:
czy będzie organizowany kurs przed egzaminem, czy będzie lekarz itp. a to wszystko jest na stronie ŁZSS.

Natomiast podglądając w portalu osoby zarejestrowane na egzamin, widzę, że większość osób nie ma wklejonych zdjęć lub ma wstawione nieprawidłowe fotografie.
Takich osób nie będziemy dopuszczać do egzaminu. Nie będę przyjmował żadnego tłumaczenia.

Proponuję już przy pierwszym rejestrowaniu członka klubu do portalu PZSS poinformować go o wstawieniu prawidłowej fotografii.

Wstawiane zdjęcia są albo za długie, albo kwadratowe, albo na tle drzew, mebli itp. Jest to niedopuszczalne!
W przypadku, gdy ktoś będzie miał problem z kadrowaniem fotografii do proporcji 3,5 x 4,5 proszę o kontakt telefoniczny ze mną.

Pozdrawiam
Antoni Kamiński
601 21 77 69
=====================================================================================
===================================================================================

Szanowni Panowie Bracia
Rady Starszych ŁTSBK !
Przesyłam do wiadomości otrzymaną dzisiaj informację Prezesa Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego dot. przeprowadzenia szkolenia strzeleckiego dla każdego i otrzymanie zwrotu kosztów. PZSS jest krajowym operatorem tego wydarzenia szkoleniowego .
Uprzejmie proszę o zaprezentowanie własnej opinii dotyczące naszych możliwości organizacjno – technicznego naszego bractwa i ew. zgłoszenia swojego udziału w okresie od 1.07 . do 31.12.2022.
Ostateczny termin zgłoszenia to 22 czerwiec br. Przypominam , że planowe posiedzenie Rady Starszych zaplanowane mamy na dzień 23 czerwca br. Sprawa ważna !
Z brackimi pozdrowieniami
br.generał Ignacy Ścibiorek
Starszy ŁTSBK
Dnia 9 czerwca 2022 11:32 Antoni Kamiński napisał(a):
https://www.pzss.org.pl/aktualnosci/zaproszenie-do-udzialu-w-projekcie
Pozdrawiam
Antoni Kamiński
====================================================================
Szanowni Panowie Bracia
Przesyłam do wiadomości prośbę Radima Nowaka i zainteresowanie się jego propozycją. Bracia specjalizujący się w strzelaniu p neumatycznym proszę o uwagi . –
Z brackim pozdrowieniami
br.generał Ignacy Ścibiorek
Starszy ŁTSBK

Dnia 6 lutego 2022 17:39 Radim Novák <radim.novak@surehand.digital> napisał(a):

Witam, nazywam się Radim Novák i jestem byłym strzelcem sportowym, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich 2000 w Sydney i Mistrzem Europy 1999 z Francji.

Opracowaliśmy nową aplikację SUREHAND dla wiatrówki i wiatrówki na odległość 10 m (dyscypliny ISSF). Bardzo proszę o pomoc i opinie na temat tej aplikacji. Aplikacja jest obecnie tylko na iPhone’a (planujemy na Androida).

Twoja pomoc:
Zainstaluj aplikację https://apps.apple.com/app/surehand/id1523545945
Jeśli podoba Ci się aplikacja, daj znać znajomym, kolegom, trenerom, sędziom i innym strzelcom (wyślij e-mail, udostępnij na Facebooku, powiedz im osobiście)
Zostań fanem naszej strony na Facebooku www.facebook.com/surehandshooting

Nasze pytania:
Czy pomogłoby, gdyby aplikacja była w języku polskim?
Posiadasz telefon iPhone lub Android? https://surehand.digital/#android-version

Z góry bardzo dziękuję za pomoc – Radim Novák 😉
https://surehand.digital/